Güvenilir araç kiralamak

Günümüz şartlarında herkes araç sahibi olamasa da araç kiralama firmaları sayesinde bu ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilmektedir. Uzun seyahatlerde veya günübirlik kısa gezilerinizde otobüs, uçak, tren gibi ulaşım araçları hem masraflı hem de yoğun olmaktadır. Gideceğiniz her yere istediğiniz her anda bir ulaşım aracı bulmakta sıkıntı çekebilirsiniz. Yapacağınız yolculuklarda gidiş dönüş saatlerinizi dilediğiniz gibi ayarlamak da ulaşım seferlerine uymayabilir.


             İşte bunlar gibi birçok sebepten dolayı araç kiralamak sizler için çok avantajlı olacaktır. Günlük, haftalık dilediğiniz kadar cüzi miktarlarda kiralayabileceğiniz araçlarla daha konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Gideceğiniz yerlere istediğiniz hızda ve dilediğiniz saatte seyahat edebilirsiniz.


             Özellikle İstanbul insanların kısa süreli seyahatleri için en çok tercih edilen şehirlerarasındadır. Gideceğiniz ve gezeceğiniz yerler arasında metro, dolmuş gibi seferlerin saatleri, hangi otobüsün nereden kalktığı, dönüşlerin saat kaçta olduğu gibi birçok sıkıntı karşınıza çıkabilir. Ayrıca şehrin yoğunluğundan dolayı da kalabalık içinde saatlerce ayakta yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunların hiç biriyle uğraşmak istemiyorsanız İstanbul lüks araç kiralama sizler için uygun fiyatlarda hizmet vermektedir. Kullanacağınız araçların her türlü bakımı yapılmış olup sizlere güvenle hizmet vermek için rahatlık iletişime geçebilirsiniz.

 

            Araç kiralama işlemlerinde dikkat etmeniz gereken hususlar arasında şunlar yer almaktadır.

 

  •  -Firmanın iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması
  •  -Araç kiralama sözleşmesinin yapılması
  •  -Aracın herhangi bir kasko ve sigorta firması tarafından koruma altında olması
  •  -Olası Kaza anında firma ile hızlı iletişim kurabilme imkânının bulunması

  Kiralama sürecinde hem sizin hem de kiralayan firmanın tüm yasal haklarını koruma altına alacaktır. Lüks araç kiralama hizmeti aynı zamanda şoförlü seçenekleri ile araba kullanmak istemeyen kişileri de cezbetmektedir.

   Sizlere güvenli ve rahat bir ulaşım hizmeti sağlayan İstanbul lüks araç kiralama dilediğiniz zaman her türlü araç çeşitliliği ve hizmet imkânlarıyla yanınızdadır. Özel günlerinizde, seyahatlerinizde İstanbul' un her yerine dilediğiniz gibi ulaşabilmeniz için firmamıza başvurabilirsiniz. 

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.