Araba kiralamak için en uygun yer !

Bu alanda uzman birçok farklı firma gibi Bekaroğlu otomotiv firması da her türlü aracı hem büyük bir kalite içinde hem de en uygun fiyatlarla müşterisine sunmaktadır. Özellikle de İstanbul ve çevresinde verdiği kaliteli araç hizmeti ve profesyonel ekiplerce kurulu çalışanları ile güvenilir bir hizmet verilmektedir. Aynı zamanda araç bakımları büyük bir titizlik için yapılmakta ve düzenli olarak kontrolden geçirilmektedir.

 

            Her Detay Güvenilir ve Kalitelidir


            Tüm bunların yanında sigortaları eksiksiz ve bakımları yapılmış araç filoları ile müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı uzman ekipler ile sözleşmelerin yapılması, araçların kiralanma dönemler ve bir de araçların müşterilere zamanında teslimi ile bu konuda kusursuz bir evre geçirtmektedir.


            Diğer bir yandan eğer araç kiralama ya da başka her hangi bir konuda sorusu olan olursa siteden hemen iletişime geçerek en kısa sürede firma çalışanlarından bir cevap alınabilir. Diğer firmalara nazaran en ekonomik araba kiralama için bir müşteri en doğru yerde olduğunu bilmelidir. Bunu için de firma danışmanlarından hemen bilgi alabilirler.


            Kaliteli Araç Firması İçin İnternet Sitesi

            Tüm bu bilgilere ulaşmak ya da kaliteli bir hizmetle araba kiralamak için en kısa sürede internet sitesinde ulaşılabilir. Firma için en önemli konu müşteri memnuniyetidir ve buna göre sürekli olarak araçların kalitesi kontrolden geçirilirken, en ekonomik araba kiralama için fiyatlar sürekli olarak uygun bir seviyede tutulmaktadır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.